Збори лідерів класів

Лідери класів та актив учнів Київський ліцей № 42 зібралися вперше у 2024-2025 навчальному році задля обговорення важливих питань учнівського самоврядування, виборів Президента ліцею та висвітлення питань, пов’язаних з безпековою ситуацією.

На зустріч були запрошені адміністрація ліцею та представник КП «Муніципальна охорона», які вкотре наголосили учасникам освітнього процесу про особливості навчання під час воєнного стану, порядок дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога» та про правила поведінки здобувачів освіти в ліцеї.

Крім того, учнівське самоврядування обговорило та затвердило порядок проведення виборчої кампанії, майбутні тематичні п’ятниці, різноманітні культурні події та заходи національно-патріотичного виховання.

Лише разом ми робимо наш ліцей ще кращим🫶💙💛