Учнівське самоврядування

В день місцевого самоврядування в Київська школа №42. Відродження;-) відбулися особливі зміни – до викладацької роботи взявся новий педагогічний колектив🙃🙂 – у ролі вчителів з предметів, класних керівників, психолога, соціального педагога, асистентів учителів, адміністрації закладу та деяких технічних працівників були учні 8-11 класів.

Сьогодні учні-вчителі отримали неоціненний життєвий досвід роботи з учнями та їх батьками, проводили натхненно уроки та перевіряли домашні завдання, ставили в журнал оцінки, навіть, трішечки попрацювали в укритті під час сигналу «Повітряна тривога», а потім порелаксували та обмінялися враженнями й думками.

Цей день приніс багато позитивних емоцій💙💛, як учням-вчителям, так і їх справжнім педагогам!