Упродовж 2025/2026 навчального року в Київський ліцей № 42 активно працював гурток рукопашного бою, який став для учнів не лише місцем спортивного вдосконалення, а й справжньою школою характеру.
Особливо приємною подією стало вручення директору ліцею Подяки від Всеукраїнська федерація рукопашного бою за підтримку розвитку спорту, створення належних умов для занять та сприяння популяризації здорового способу життя серед учнівської молоді.
Важливим досягненням для вихованців гуртка став успішний захист поясів, під час якого учні продемонстрували належний рівень технічної підготовки, отримавши право носити пояси вищого рівня.
Гордістю ліцею стали й результати Відкритого Кубка міста Києва з рукопашного бою, присвяченого пам’яті полеглих Героїв-десантників. Четверо вихованців гуртка, 06 червня, стали призерами змагань![]()
, продемонструвавши високий рівень підготовки, спортивний характер і волю до перемоги. А саме, І місце посіли Корж Давид (1-А клас ) та Серга Назарій (5-Є клас), ІІІ місце посіли Коваль-Трач Захар (3-В клас) та Риженко Марія (6-Е клас).
Щиро дякуємо
керівнику гуртка Валентина Загоруйченко за професіоналізм, відданість справі та вагомий внесок у виховання молодого покоління!
