Концерт-конкурс до Дня матері

Наша надзвичайно творча паралель учнів 2-х класів Київська школа №42. Відродження;-) разом зі своїми класними керівниками Аллою Бількевич, Наталією Бойчун, Інною Коник, Катериною Молодковець та Світланою Нестерчук підготували святковий концерт-конкурс до Дня матері💙💛, який в Україні буде відзначатися в неділю, 12 травня!

В актовому залі школи зібралися дітки зі своїми матусями, але подекуди навіть можна було побачити й татусів.

Також, у залі було присутнє поважне журі, адже дві команди матусь і донечок “Бджілка🐝” та “Сонечко🐞” проходили різні змагання – від вміння на швидкість переодягнути ляльку, зібрати донечку на карнавал, назбирати квітів на галявині до розпізнавання наосліп долоньок, спільної руханки та виконання Державного гімну України.

З невеличкою перевагою перемогла команда “Сонечко🐞“.

Фінальна пісня “Наша мама” у виконанні учнів других класів розчулила усіх присутніх в залі.

Дякуємо 🙏 усім хто долучився до свята!