День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

🕯️ 22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні🕯️

Сьогодні Київський ліцей № 42 схиляє голови у скорботі за мільйонами людей, чиї життя забрала війна💔

Цей день нагадує нам про страшну ціну миру, про мужність захисників і незламність українського народу💙💛

Пам’ятаємо всіх, хто загинув у роки Другої світової війни та внаслідок сучасної російської агресії проти України.

Вічна пам’ять полеглим.

Шана живим.

Мирного неба нашій Україні🇺🇦

Поділіться своєю любов'ю