День ЗСУ

З щирою вдячністю, великою повагою, гордістю і надзвичайною шаною вітаємо наших доблесних захисників і захисниць, які чинять неймовірний опір ворогові з Днем Збройних сил України🇺🇦

В рамках сьогоднішнього професійного свята до учнів 10 та 11 класів завітав представник Дніпровського районного у місті Києві ТЦК та СП, старший сержант Олександр Семенець, який розповідав про престиж професії військового!

А представники ДФТГ «Лівий берег» підрозділу «ДВРЗ» Валентин Мізик та В’ячеслав Магденко в Музеї школи для учнів 7-В та 8-Г класів розповіли про особливості роботи ТРО.

Від імені усіх учнів, їх батьків та співробітників Київська школа №42. Відродження;-) вклоняємось Вам за наш захист. Нехай береже Вас Господь Бог👏 Міцного здоров’я, оптимізму та стійкості кожному і кожній💙💛