10 червня для Київська школа №42. Відродження;-) став по особливому пам’ятним та відповідальним днем, адже вперше громада школи об’єдналася та провела спільний благодійний захід “Діти – Захисникам України”.
Дякуємо усім разом та кожному окремо, хто прийшов та підтримав нашу спільну ініціативу!
Не можемо оминути увагою наших творчих учнів, які розважали гостей, що завітали на захід.
Чарівні та дзвінкі вокалістки – Анжеліка Волкова (2-Е клас), Таїсія Федорченко (5-А клас) та Анастасія Ковтун (5-Ж клас), яким допомогала у підготовці вчитель музичного мистецтва Людмила Залізовська. Пластичні та швидкі танцюристи – Злата Рязанова (2-Є клас), Марія Дунаєвська (3-Е клас), Єлисей Величко (5-Б клас), Дмитро Куделич (5-Д клас), Єсенія Кондратюк (6-Б клас), Вероніка Сторчак (6-Д клас) та Черненко Анастасія (6-Д клас), яких підготувала керівник гуртка спортивно-бальних танців Анна Якушева.
За спорт цього дня відповідали керівники гуртків східних єдиноборств – Пікуль Анатолій (тхеквандо), Сергієнко Віталій (шотокан карате), Трифонов Владислав (кіокушинкай карате) та їх дивовижно витривалі, сильні та стійкі вихованці.
А також вчитель фізичної культури Сергей Живой разом із своїми підопічними продемонстрували непогану гру у футбол.
Майстер-клас з виготовлення українського оберегу ляльки-мотанки проводили вчителі трудового навчання Ольга Євтушенко та Світлана Кобизька. Ця локація користувалися неабияким попитом не тільки серед дітей, але й серед дорослих.
Шкільний гурток з Арт-простору представляла Євгенія Федорченко, яка проводила з усіма бажаючими майстер-клас з арт-терапії та вчила виготовляти іграшку-антистрес.
Керівниця гуртка Веселі барви Таміла Антоненко допомагала усім охочим розмальовувати салон автомобіля, який найближчим часом відправиться на передову.
Історично-правдиву інформацію про військові злочини ХХ та ХХІ століття можна було почути під час екскурсії виставкою, люб’язно наданою Галузевим державним архівом Українського інституту національної пам’яті, “Комунізм=Рашизм”, що проводила Ганна Ткаченко, яка є керівницею гуртка “Юні екскурсоводи”.
Найбільшою популярністю серед дітей, які завітали на захід користувалися локації 3-D окулярів. Керівник гуртка Микола Осипенко заглиблював дітей у віртуальний світ та паралельну реальність.