22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні![]()
Сьогодні Київський ліцей № 42 схиляє голови у скорботі за мільйонами людей, чиї життя забрала війна![]()
Цей день нагадує нам про страшну ціну миру, про мужність захисників і незламність українського народу![]()
![]()
Пам’ятаємо всіх, хто загинув у роки Другої світової війни та внаслідок сучасної російської агресії проти України.
Вічна пам’ять полеглим.
Шана живим.
Мирного неба нашій Україні![]()

