Мобільний клас безпеки

«Спільно формуємо культуру нашої безпеки» – під таким гаслом відбувся виховний захід представників ювенальної превенції у Мобільному класі безпеки, який представляє собою спеціально оснащений транспортний засіб, в якому дітей навчають правилам безпечної поведінки під час війни.

Зокрема, представниками ювенальної поліції було проведено практичні заняття в ігровій формі для учнів 4-Г та 4-Є класів Київський ліцей № 42, під час яких розповідалося про правила дорожнього руху, про безпечний шлях від дому до ліцею та про правила користування громадським транспортом. Окрему увагу було приділено питанням мінної безпеки, алгоритму дій у разі сигналу «Ракетна небезпека» та питанням пожежної безпеки. Учням також нагадали про безпеку життєдіяльності під час канікул.