День ментального здоров’я

Щороку 10 жовтня відзначаємо Всесвітній День психічного здоров’я, який покликаний звернути увагу на способи турботи про ментальне здоров’я людини.

Протягом тижня в Київський ліцей № 42 проводилися тематичні заходи, спрямовані на формування в учнів розуміння необхідності піклуватись про свій психологічний стан. Особливо дієвими були бесіди на тему «Чому ментальне здоров’я важливе» та «Вправи, що стабілізують емоційний стан». З учнями початкових класів проведений тренінг на тему «Склянка моїх емоцій». А шкільна акція «Мішечок гарного настрою» зацікавила навіть вчителів.

Щоб дізнатись, як самостійно допомогти своїй дитині ( в разі необхідності), батьки можуть скористатись матеріалами, які зібрано в брошурі «Ментальне здоров’я дітей під час війни: поради батькам та опікунам».

zdorovyaditeipidchasviiniaptechka-1