Зустріч учнів із кінологічною службою

У Київський ліцей № 42 відбулася захоплююча та надзвичайно пізнавальна зустріч учнів початкових класів із кінологічною службою Національної гвардії України в/ч «Буревій»🇺🇦

Для наших наймолодших дітлахів працювали кінологи-провідники зі своїми собаками🐕‍🦺🦮. Під час заходу дітям було продемонстровано виконання собаками різних команд та роз’яснено яким чином їх заохочують тп дресирують. Окремо було показано як собаки шукають різні предмети, в тому числі вибухонебезпечні. А родзинкою зустрічі була демонстрація затримання собаками порушників громадського порядку.

Наприкінці заходу, дітки малу змогу поспілкуватися із кінологами, поставити їм цікаві питання, погладити собак та зробити фото на згадку💙💛