Щиро дякуємо учням, батькам та співробітникам

Щиро дякуємо учням, батькам та співробітникам Київська школа №42. Відродження;-) за небайдужість, доброту і великодушність, за внески у скриньку школи «Допомога ЗСУ» (8464,70 грн.) та участь у Благодійному весняному ярмарку 22 квітня (156636,80 грн.). Окрема подяка сім’ї Василь Леонідович Кулачевич за надані особисті кошти (6478,47 грн.), щоб закрити весь обсяг допомоги.

Нарешті маємо можливість відзвітуватися. На зібрані кошти у розмірі 171579,97 грн. було придбано:

▪️комплект дисків і шин та послуги з їх бортування і балансування для 2 роти 112 бригади 128 батальйону ТрО Дніпровського району міста Києва, де захищає державу Руслан Майданюк, батько учениці 8-В класу Майданюк Анастасії;

▪️тепловізійний монокуляр для 1 механізованого батальйону 116 механізованої бригади ЗСУ (військова частина А4722), де боронить країну Олександр Артюх, батько учениці 10-В класу Вікторії Артюх;

▪️дві антени для підсилення зв’язку та протидії РЕБ противника й плати-ініціації для дистанційного мінування території для роти ударних безпілотних авіаційних комплексів 82 окремої Десантно-штурмової бригади, командиром якої є старший лейтенант Артем Кулачевич (позивний «Фізрук»), син вчителя зарубіжної літератури Василя Кулачевича.

Нехай Ваша доброта повертається до Вас удвічі.

Ще раз велике спасибі кожному та кожній за довіру🙏

Слава Україні та її ГЕРОЯМ🇺🇦

Разом до ПЕРЕМОГИ🇺🇦